Van harte welkom bij PKN gemeente:

Kosters en organisten

Eigendommen
Het eigendom van de protestantse gemeente Op ‘e Noed bestaat uit:
drie kerkgebouwen: Sint Nicolaasga, Tjerkgaast en Idskenhuizen;
vier begraafplaatsen: Sint Nicolaasga, Tjerkgaast, Doniaga en Legemeer;

Adressen Kerkgebouwen
Idskenhuizen: Bramerstraat 12,  8523 NG
St. Nicolaasga: Omloop 4,  8521 KE
Tjerkgaast: Gaestdyk 37,  8522 MX

Vrijwillige Kosters

Idskenhuizen :
Wico Koolstra (tevens contactpersoon)
Tel.: 06-20458102
email: w_koolstra@hotmail.com

Bart Hoekstra
Tel.: 0513-431011
email: b.j.hoekstra51@hotmail.com

Jan Hoekstra
Tel: 0513-431902
email: jchoekstra@home.nl

Jappie Hoekstra

Tel: 06-21254529

email: jappiemir@hetnet.nl

Tjerkgaast :
Botje Hoogeveen (tevens contactpersoon)
Tel.: 0514-531348
E-mail: keesenbottje@outlook.com

Henk de Glee
Tel.: 0514-531684
E-mail: hjdeglee@telfort.nl

Gerlof Haarsma
Tel.: 0514-531798
email: gelmar@home.nl

Trijnie Hogeterp
Tel: 06-27057153
email: t.hogeterp@hotmail.com

Sint Nicolaasga :
Pieter Dijkstra (tevens contactpersoon)
Tel: 0513-431162
email: pieter-renske@hotmail.com

Fedde Kooyker
Dobbeleane 20
8521 KR St. Nicolaasga
Tel: 0513-431782
email: f.kooyker@ziggo.nl

Organisten
Douwe Smit (coördinator)
Tel: 0513 434420
email: douwe.smit1606@gmail.com

Hemmo Kalteren
Tel:0513 434488
email: hemmokalteren@hetnet.nl

Jouke Kloosterman
Tel: 0513 432441
email: jenf.62@hotmail.com

Jan Kuijper
Tel: 0513 431451
email: jankuijper18@gmail.com