Zondag 12 juli zal er een jeugddienst zijn. Deze stond origineel ook al op het rooster wat achteraf gezien niet zo handig was omdat het in de zomervakantie is. Nu komt het daarom helemaal mooi uit dat we nog steeds online diensten hebben. Nu kun je vanuit je huis of tuin maar ook vanaf je vakantieadres deze dienst bekijken. En natuurlijk kan je dienst ook terugkijken als je over een paar weken weer terug bent van vakantie.

 

Dit is een jeugddienst maar dat betekend niet dat het een dienst is voor de jeugd alleen. Er zijn andere liederen en een andere volgorde van de dienst waardoor het voor iedereen een leuke en interessante dienst wordt.

 

Onderstaand de invulling van de jeugddienst:
Welkom
Lied: Nederland Zingt: Groot is Uw trouw, o Heer
Groet + inleiding
Gebed
Loflied: Jezus Overwinnaar – Live@Mozaiek0318
Schriftlezing: Marcus 12: 28-33
Kinderlied: Je Mag Er Zijn (kinderopwekking 180)
Gedicht: Hokjes denken – gedichtenhoekje van Ine
Filmpje: Privilege/Class/Social Inequalities Explained in a $100 Race
Overdenking
Filmpje: Don’t Put People in Boxes
Overdenking
Lied: weinig is veel – Schrijvers voor gerechtigheid
Gebed
Zegen: LEV – Wees gezegend